Přenechte úklid profesionálům!

Úklidové služby Česká Třebová

Nabízíme úklidové služby všeho druhu. Úklidy běžné, generální, předkolaudační, pravidelné i nárazové. V České Třebové provádíme všechny úklidové služby za použití specializovaných čisticích prostředků. Dojíždíme v rámci regionu až do České Třebové a blízkého okolí.

OBJEDNÁVKA

Na údržbu venkovních a úklid vnitřních prostor se orientujeme již od roku 1990. Tedy jsme na českém trhu přes dvacet let a během té doby jsme nabrali řadu zkušeností, aby naše úklidové služby mohly být ty nejlepší.

Přijedeme, uklidíme!

Vzdálenost nehraje roli. Do 50ti km od Ústí nad Orlicí dojíždíme kamkoliv.

Česká Třebová je jedno z největších měst Pardubického kraje a jako takové je plné lidí, kteří v dnešní době nemají čas nebo chuť zabývat se úklidem. Pro Vás jsme tu my, úklidové služby, s lety zkušeností a individuálním přístupem k zákazníkovi.

Jezdíme uklízet do domovů, firem, škol, úřadů i ordinací. Když znáte nás, není třeba hledat jiné úklidové služby v České Třebové.

Služby v České Třebové

Turbo extraktor Elsea

Nabídka našich úklidových služeb v České Třebové, domovině Františka Formánka, je skutečně rozsáhlá. Mytí, čištění ruční i strojové, vytírání, vysávání, utírání, leštění.

Objednávka

Úklidové služby v České Třebové profesionálně, rychle, přizpůsobivě. Záleží nám na Vašem pohodlí a spokojenosti. Budeme rádi, když se nám s případnými dotazy ozvete na náš kontakt. V případě, že máte o naše služby zájem, využijte, prosím, objednávkového formuláře.