Přenechte úklid profesionálům!

Údržba travních plochÚdržba travních ploch

Provádíme údržbu travních ploch a zeleně. Kromě úklidových služeb nabízíme ve všech městech do 50 km od Ústí nad Orlicí údržbu zeleně. Tato údržba obsahuje všechny možné činnosti, od sekání trávníku a řezání křovin až po vertikulaci (správně se však jedná o vertikutaci). Zvláště vertikutace je často doporučována pro zkvalitnění trávníku a jeho dobrý růst. Máme k dispozici veškeré nástroje a přístroje, které jsou k údržbě trávníků a vertikutaci potřeba. Stačí se s námi pouze dohodnout na konkrétních službách.

Vertikulace

Vertikutace je proces prořezání trávníku a odstranění travní plsti z Vašeho trávníku. Travní plsť je téměř nepropustná vrstva odumřelých částí rostlin, zbytky trávy, mechu, plevelu a listů. Zemi dusí a zabraňuje pronikání vody ke kořenům rostlin. Právě proto je zde vertikutace. Díky vertikutaci a vertikutátorům různých druhů se této dusivé vrstvy můžete zbavit. Vertikutace tak zajistí, že trávník zakoření hluboko a bude zdravý a silný.

Údržba zeleněÚdržba zeleně

  • vertikutace (provzdušnění a prořezání) travních ploch
  • hnojení trávníků
  • sekání trávy
  • stříhání živých plotů
  • prořez stromků a keřů a dřevin

Veškeré naše služby počítají s možností odvozu odpadu z místa práce. Pro více informací o vertikutaci nebo celkové údržbě zeleně na Vašem pozemku kontaktujte naši firmu. Ochotně zodpovíme všechny Vaše otázky.

Kontakt

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte buď pomocí poptávkového formuláře, nebo skrze informace v kontaktech. Sekání, řezání, hrabání, vertikutace, vše pro Váš trávník.

 

kontaktní formulář