Drobečková navigace

Úvod > Služby

Naše nabídka

ÚKLID A HYGIENA

Pravidelné jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti

vysávání, utírání prachu, mytí ploch, radiátorů, telefonů, čištění monitorů, klávesnic, sociálních zařízení, osvětlovacích těles, dveří, zárubní, otírání obrazů, mytí nádobí, praní záclon, péče o podlahové krytiny mytí, pastování, mytí kuchyňských linek, lednic, sporáků a další práce dle požadavků zákazníka.

Úklidy po stavebních pracích a řemeslnících

kompletní úklidy od A do Z po stavebních pracích, malířích, odstanění sutin, úklid od prachu, omytí veškerého obložení, trubek, radiátorů, skříní, osvětlovacích těles, sociálních zařízení, dveří, zárubní, vyleštění chromových dopňků atd.

Mytí oken a skleněných ploch

mytí všech druhů oken ( špaletová, plastová, dřěvěná, šroubovací ) i veškerých skleněných ploch (dveře, atria, zasklené balkóny,terasy ) apod.

Čištění koberců, sedacích souprav a interiérů aut

čištění koberců v ( bytech, kancelářích, chodbách, zasedacích místnostech, restauracích ), čištění židlí, sedacích souprav, křesel, matrací, kancelářských židlí, čištění sedaček a veškerého polstrování v automobilech. Čištění provádíme profesionálními stroji mokrou cestou. Jsme schopni vyčistit až 800 m2 najednou!

Povrch je po vyčištění vlhký, NE MOKRÝ!

Strojové mytí

linolea, marmolea, dlažby a ostatních nesavých povrchů (stroji od fimy NILFISK, KARCHER). Myjeme kanceláře, haly, prodejny, byty, garáže apod.. Možnost pouze umytí, nebo umytí a napastování (polymerizace). Používáme pouze kvalitní čistící přípravky na odstranění špíny, starých vosků a tvrdý polymerový vosk s částicemi kovu odolný proti poškození měkkých materiálů (linolea, marmolea).

Prodej čistících a úklidových prostředků

prodej prostředků určených pro úklid a čištění ( fixinela, savo, domestos a všechny ostatní druhy čistících prostředků včetně profesionální úklidové chemie např. everstar, HG, Pulirapid, Sidolux atd. ), úklidové vozíky, mycí tyče, stěrky na okna, mopy, čističe na žaluzie, houbičky na nádobí, hadry na podlahu, švédské utěrky, smetáky, košťata, vědra vše na co si pod pojmem úklid vzpomenete.

Prodej hygienických prostředků

mýdla tekutá i toaletní, toal. papír malé role nebo velké vel. 190, 240, 280, papírové ručníky, papírové ubrousky, solvina ( prášková, tekutá, gelová solvina ), ochranné krémy na ruce, dezinfekce, sáčky do košů všech rozměrů, hygienické sáčky na dámská WC, osvěžovače vzduchu spray, knot,dávkovače na mýdla, zásobníky na papírové ručníky, utěrky na toal. papír, gumové rukavice a mnoho dalších věcí z oblasti hygieny.

Kontaktní formulář